لوگو ها 1 300x300 - آرزومان

تاریخچه برند آرزومان

و

محصولات آرزومان

تاریخچه برند آرزومان
وقتی به دنبال پیشینه و چگونگی پیدایش فرآورده‌ای به نام «سوسیس» در ایران می‌گردیم، نام مرد خوش‌آوازه ارمنی‌تبار «آرزومان» به عنوان نخستین کسی که «سوسیس» را به عنوان یک غذا از مرزهای شمالی کشورمان وارد ایران کرد، به چشم می‌خورد.
براساس آنچه در تاریخ صنعت سوسیس‌سازی به ثبت رسیده، نخستین واحد صنعتی سوسیس‌سازی در کشور در سال ۱۳۰۴ توسط شخصی به نام «آرزومان آوانسیان» احداث شده است. در ابتدا آرزومان به همراه ۴ کارگر در منزل شخصی خود واقع در خیابان منوچهری تهران با استفاده از وسایل دستی و امکانات ابتدایی که در اختیار داشت، سوسیس تولید میکرد و در سال ۱۳۳۷، کارخانه بزرگ آرزومان در محل فعلی آن یعنی در جنوب غربی تهران تاسیس شد و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به نام شرکت «گوشتیران» تغییر نام داد.
هاتداگ 90% گوشت قرمز
نوروزی مرغ 90 % گوشت مرغ
کوکتل ساده 55 % گوشت قرمز
نوروزی گوشت 90 % گوشت قرمز
فرآورده­های پروتئینی برند آرزومان
در حال حاضر انواع سوسیس و کالباس آرزومان در بسته‌بندی‌های فله، توری و وکیوم در سبد کالای محصولات برند آرزومان وجود دارد. مواد تشكيل دهنده سوسيس و كالباس سالم شامل مواد پروتئينی همچون گوشت، تخم مرغ، انواع چربی های خوراكی حيوانی و گياهی، آرد گندم، نشاسته‌های خوراكی، انواع ادويه و سبزی‌های خوراكی همچون فلفل دلمه‌ای، هويج، قارچ، آب به شكل يخ و مواد افزودنی مجاز است.
کوکتل پنیری 55 % گوشت قرمز
کوکتل دودی 70 % گوشت قرمز
کالباس مرغ و قارچ 60 % مرغ و قارچ
کالباس مخصوص 90 % گوشت قرمز
در سوسيس و كالباس تولید شده با برند آرزومان از مواد اولیه مرغوب استفاده شده و با توجه به اینکه گوشت به عنوان منبع غنی از پروتئین و حاوی انواع اسیدهای آمینه ضروری، مواد معدنی مانند آهن، روی، انواع ویتامین­ها مانند ویتامین D، A، B می‌باشد انرژی به مراتب بالاتری از پروتئین‌های گیاهی دارد. در  انواع سوسیس و کالباس برپایه گوشت قرمز، عمدتاً از قسمت ران و سردست گوشت استفاده می‌شود و روغن مورد استفاده در فرمولاسیون این محصولات از چربی­های موجود در بافت گوشت که از چربی­های ضروری و مفید برای انسان می­باشند و همچنین روغن‌های گیاهی که دارای مقدار قابل توجهی اسیدهای چرب غیراشباع می‌باشند، تشکیل شده است. کربوهیدراتهای مصرفی در سوسیس و کالباس برند آرزومان حاوی درصد بالایی از ویتامین­های گروه B می­باشند که می­تواند قسمتی از نیاز بدن را تامین نماید. ارزش غذایی هر محصول بر روی بسته ­بندی آن درج گردیده است.
کالباس خشک 60 گوشت قرمز
سوسیس آلمانی 40 % گوشت قرمز
فیله گوشت 90 % گوشت قرمز
سوسیس کبابی 90% گوشت قرمز
فروش برند آرزومان
محصولات برند آرزومان توسط نمایندگان استان‌ها، وب سایت‌های فروش آنلاین و فروش مویرگی در سراسر کشور توزیع میشود. از مشتریان هدف برند آرزومان می‌توان به مصرف‌کنندگان نهایی، کافه‌ها و فست فودها، رستوران‌ها، فروشگاه‌های زنجیره ای، فروشگاه‌های عرضه مستقیم محصولات پروتئین گسترسینا و سازمان‌ها و نهادها اشاره کرد. فروش محصولات به صورت B2C  و B2B  توسط شرکت پروتئین گستر سینا انجام شده و محصولات به طور مستقیم توسط ناوگان توزیع پروتئین گستر سینا با حفظ زنجیره سرد به سراسر کشور ارسال میگردد. از مزایای برند آرزومان میتوان به تکمیل بودن زنجیره تأمین، تولید محصولات با استفاده از تیم تخصصی برند گوشتیران، کیفیت بالای محصولات، سهولت در امر سفارش گذاری و ارسال و بسته بندی جذاب اشاره داشت.
سوسیس چیلی 55 % گوشت قرمز
هاتداگ گودا سوسیس 60 % گوشت مرغ
ژیگو 90 % گوشت و مرغ
ژامبون بوقلمون تنوری 97،7 % گوشت بوقلمون