لوگو ها 1 300x300 - درباره ماهیران
کاتالوگ ماهیران ۱

لوگو ماهیران 1
1
تاسیس

واحد ماهیران :

شرکت پروتئین گستر سینا ، در حال احداث شهرک آبزیان با چهار زیر مجموعه در استان بوشهر می باشد . این زیر مجموعه ها عبارتنداز : مزرعه پرورش ماهی در قفس با ظرفیت ۱۰ هزار تن در سال ، کارخانه تولید خوراک آبزیان ، کارگاه تکثیر ماهیان دریایی و کارخانه عمل آوری محصولات آبزی . احداث این مجموعه در قالب یک شهرک موجبات خودکفایی کشور و رونق صنعت شیلات را فراهم می سازد و در کنار تولید پروتئین مورد نیاز کشور ، موجب حمایت از بخش خصوصی و نیز اشتغال زایی می شود.
یکی از گونه های مطرح در خصوص پرورش ماهیان دریایی در کشور که ظرف این سال ها جایگاه مناسبی برای خود دست و پا کرده ، ماهی سی باس یا باراموندی (با نام علمی Lates calcalifer ) می باشد که به واسطه رشد سریع ، هم آوری بالا و طعم لذیذ ، ظرفیت مناسبی برای پرورش ماهیان دریایی در جنوب در شرایط حاضر در ایران محسوب می شود . شرکت پروتئین گستر سینا در فاز اول پروژه پرورش ماهی در قفس اقدام به پرورش این ماهی با ظرفیت ۱۵۰۰ تن نمود که این ماهی لذیذ را با بازار پسندی جهانی وارد سفره ایرانیان شد.
ماهی سی باس 1
قفس ماهی ماهیران

برند ماهیران ؛

مجموعه ماهیران تا کنون با تولید محصولاتی از قبیل شنیسل ماهی ، کنسرو ماهی تن ، ناگت میگو و … اقدام به تولید محصولات متنوع آبزیان در بسته بندی های مناسب نموده است تا پس از برند گوشتیران که برترین برند ایرانی در صنایع گوشتی و پروتئینی می باشد ، از جایگاه بالایی در عرضه تولیدات آبزیان برخوردار شود.